Pracovné skútre Arctic Cat

 PRACOVNÉ SKÚTRE BEARCAT

dlhoročné skúsenosti prenesené do všestranného pracovného skútra, ktorý si poradí s každou úlohou aj v náročnom teréne

7000 C-TEC4 motor

Technologický pokrok: C-TEC4, 7000 je motor s obsahom 1049 cc, 4-takt, preslávený s vynikajúcou odozvou v stredných otáčkach. Kedykoľvek hladko vyskočí do vysokých otáčok a dodá optimálnu silu vďaka EFI a pokrokovému managementu, ktorý bol navrhnutý tak, aby redukoval brzdenie motorom.

NorsemanX ProUte

ProUte podvozok

ProUte podvozok má tie správne proporcie a vyznačuje sa ľahkou ovládateľnosťou za každých podmienok. Navrhnutý pre 51 cm široký pás – porovnateľný všestranný podvozok tu nebol nikdy predtým.

ARCTIC RACE predné pruženie

ARS systém kombinuje dlhé tlmiče umiestnené do tvaru A pre najlepšiu pevnosť. Ukotvené v nízkom bode priamo do centrálnej časti predného rámu zaručujú hladký prechod nerovným terénom. Možnosť nastaviť tuhosť pruženia.

XTRA-ACTION zavesenie

Tento kĺbový systém umožňuje zadnému zaveseniu pohybovať sa hore alebo dole v závislosti od podkladu, vďaka čomu je skúter obratnejší. Pri mäkšom podklade sa zadná časť nadvihne namiesto zapadnutia do snehu. Obrovskú výhodu tejto funkcie pocítite predovšetkým pri cúvani v mäkšom snehu. Pre lepšiu priľnavosť na pevnom podklade, stačí zadný rám uzamknúť do pevnej polohy a využiť tak maximálnu dĺžku pásu pre lepšiu trakciu.

Bear Claw pás 391 cm

Na účely prevozu nákladu, hliadkovania svahov či úpravy bežeckých tratí: s 51 cm širokým pásom s patentovanou technológiou Quite Track (tichý chod), excelentne splníte každú pracovnú úlohu. V spojení s flexibilným zadným XTRA-ACTION zavesením profituje tento 391 cm dlhý pás s profilom 4 cm v každom snehu.

 

ProUte – 25/20cm široké lyže

25 cm široké lyže. Vyhnutý design Vám umožní prechádzať hlbokým snehom bez zahrabávania. Či pracujete alebo sa len presúvate, ProUte lyže zaručujú stabilitu na trati aj mimo nej.

Radiaca páka so spiatočkou WR3

Presne ako vo vozidle – osvedčený spôsob radenia spiatočky. Okrem toho ponúka tento prevodový systém 3 stupne rýchlosti. High, Low a Super low, ktorý je až o 40% nižší ako u pracovných skútroch iných značiek. To umožňuje pohybovať skútrom tou najnižšou rýchlosťou pri plnej sile, či už pri ťahaní nákladu alebo manévrovaní v strmom svahu, bez obavy poškodenia hnacieho remeňa alebo variátora.

Power Sport LED inštrument

Všetky informácie. Rovno pod nosom. Počítadlo kilometrov, posledná prejdená vzdialenosť, tachometer, otáčkomer, hodiny, hladina paliva a varovné kontrolky vás nechávajú neustále „v obraze“.

48 cm vysoký veterný štít

Extra vysoký štít odkláňa náporový vietor a umožňuje jazdcovi čistý výhľad pred seba. Vybavené s extra odolnými spätnými zrkadlami v modernom designe.

Na zlepšenie vašich dojmov a našich služieb používame analýzu prehliadania našej webovej lokality pomocou súborov cookie.